Sitebu.net Blog

Güncel Makale ve Dosya Paylaşımı

Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder, çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor. /Nahl.90RSS
Sözcü Gazetesi Ve Yazarları.

Sözcü Gazetesi Ve Yazarları.

Kas - 7 - 2010
Selçuk Çatalkaya

Geçenlerde internette denk geldmiştir. Emin Çölaşan sözcü gazetesinde diye . anlam verememiştim . Ancak bugün elime sözcü gazetesi geçtiğinde anladımki bir avuç zavallı sözde yazarların toplanma kampı gibi bir gazeteymiş sözcü gazetesi .

Çölaşanda bu yüzden sözcüyü tercih etmiş sanırım . Yekta Güngör’ün Mehmet Türker’in ve yazlarını okuyan herkesin aynı kafada olacağını düşündüğüm bir kaç yazar daha . Bu gazeteye gelir diye düşünüyorum .

Çünkü dinin sadece Müslümanıp diyip islama ve sözde islamı temsil edenlere saldırmayı marifet sanan ve onlara hakaret etmekten çekinmeyen . Müslüman oldukları sadece bayramlarda akıllarına gelen  Abdestin Farzıyla Sünnetini ayırmayı bilmedikleri halde Türban Hakkında ahkam kesen . ve türbana sıkmabaş diye dil uzatan . karaktersiz. Kişiliklerin buluşma adresi olmuş bir gazete sözcü.

Şunuda Söylemek isterim kısa zamanda Oktay Ekşininde bu gazeteye gelmesi gerekir. çünkü Hepsinin Ortak paydası . AKPARTİ’yi islamcı bir partı sanıp . ona sadece bu sebebten saldıran . kişiler. Burada asıl hedef AKPARTİ değil İslam Dininidir. . Asıl Saldırı gören islam Dinidir. Bunlar Allah Diyenden Bile korkmaktadırlar.

Çünkü bunlar ve diğer islam Düşmanları Biliyorki. islam Hakim olsa Bu topraklara . şuan bulundukları. makamları ve Koltukları ellerinden alınıcak. Biliyorlarki . İslam onları yerle bir edecek. .. ve İslamın Güneşini Kimse Söndüremez. Allah Nurunu Elbet Tamamlayıcıdır……

Arama Yapılan Kelimeler:

Katagori: Yazıyorum

Etiketler: , , , , ,


Bilgi Güçtür Paylaştıkça Büyür

2 Yorum so far.

  1. serdar diyor ki:

    senin de hangi kafada olduğun kime hizmet ettiğin belli kesin zaman ,vakit filan okuyosundur bu gazeteyi kurduğun blogda manşete gibi yayınladığuına göre hangi kafada olduğun belli kimin yandaşı olduğunda ,ban bir tene daha gazete göster sözcü gibi gerçekleri yazan tarafsız olan varm ıyok medya tamamen nerdeyse akp tekelinde ,sözcünün yazdıklarını yazmak yürek ister bence sende oku

    • Selçuk Çatalkaya diyor ki:

      benim çizgimde kafamda meydandadır. Dinime Kim küfrederse onun karşısındayım . Akp elinde olsaydı . yazanlar gene yazamazdı yazdıklarını. Sözcü Sağa sola sövmekten başka hiçbirşey yapmıyor. başörtüsüne Gamalıhaç gibi bakanlar şerefsizlerin önde gidenleridir. Sözcüde aynı şekilde bakıyor.

Bu Konuya Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz.


Seçtiğim Video

    Hay Aksi Bir Sorun Var

Şeyh Said'in amacı

Cumhuriyetin ilk yıllarında Şeyh Said ayaklanması dışında da bazı isyanlar ...

Youtube Girmek Çok

Merhaba Arkadaşlar. Son Günlerde Youtube Giriş İyice Zorlandı Bu Sebebten ...

ŞEFİN KURALLARI

  1. Şef haklıdır. 2. Şef daima haklıdır. 3. Şefin haksız olduğu durumlarda ...

Mısır Rabiatül Ad

Mısır Rabiatül Adeviye Meydanı CANLI YAYIN